Obchodné podmienky

Základné ustanovenia

 Antikvariát Steiner, spol. s r.o. so sídlom na Ventúrskej 22, 811 01 Bratislava je obchodná spoločnosť zaoberajúca sa predajom a výkupom kníh, starých grafík, pohľadníc, máp a hudobnín.

Spoločnosť je zapísaná v Obch.registri, odd.Sro.vložka č.262/B.

           IČO 00896381            DIČ DPH SK 2020297268


Ponuka a dostupnosť tovaru

Antikvariát Steiner spol. s r.o. ručí za autenticitu všetkého tovaru ponúkaného na svojej internetovej stránke.

Zákazník sa pre titul rozhoduje na základe poskytnutého obrazového materiálu a popisu tovaru.

Každý titul, grafický list, mapa alebo pohľadnica je v antikvárnom-použitom stave, na akékoľvek iné opotrebovania alebo zvláštnosti stavu či zaujímavosti týkajúce sa nášho tovaru upozorňujeme pri každom tovare osobitne.

Tovar je objednaný až po riadom odoslaní objednávky.

Odoslanie objenávky je podmienené súhlasom zákazníka s obchodnými podmienkami.  

Ak zákazník objednávku odošle, táto sa považuje za záväznú.

Potvrdenie objednávky je zákazníkovi odoslané na ním uvedenú emailovú adresu.


Cena produktov a spôsob platby

Všetky tituly  v našej ponuke sú uvedené s konečnou cenou vrátane 10% DPH. Cena tovaru je po odoslaní objenávky nemenná. Ceny produktu pri rovnakých vydaniach sa možu líšiť v závisosti od stavu príp. od rôznych bibliofilských znakov ako napr. podpisu autora, ilustrátora a pod.

Platbu je možné uskutočníť v závislosti od druhu prebratia tovaru. Pokiaľ si tovar prídete vyzdvihnúť do predajne, zaplatíte sumu uvedenú ako konečnú s DPH v hotovosti. Ak si tovar necháte poslať, je možné platiť on line pomocou služby Tatra Pay (pre klientov Tatra Banky), Card Pay (pre ostatných klienetov), platbou na dobierku alebo na základe zálohovej faktúry prevodom na účet. Bankové spojenie: Tatra Banka 2620100343/1100.


Doručenie tovaru

Pri doručovaní  tovaru účtujeme okrem konečnej ceny tovaru uvedenej s 10 % DPH taktiež balné a poštovné, ktoré sa riadi podľa hmotnosti tovaru tarifami Slovenskej pošty alebo vybraného kuriéra (Švihaj šuhaj alebo Green Express)

Každá  doručená objednávka obsahuje faktúru, t.j. riadny daňový doklad s uvedením všetkých dodaných titulov a DPH.

Tovar je možné vyzdvihnúť si aj osobne v našej kamennej predajni, Ventúrska 22, Bratislava - Staré Mesto, od pondelka do piatku 10,00-18,00, pričom zákazník zaplatí len konečnú cenu tovaru s DPH uvedenú v čase objednávky.

Vybrané tituly sú zasielané priebežne, najneskôr však do 3 pracových dní odo dňa zaplatenia objednávky, resp. odo dňa objednávky v prípade dobierky.


Reklamácie

Za pravosť a kompletnosť nášho tovaru ručíme. Všetky tituly a grafické listy zodpovedajú bežnému antikvárnemu- adekvátne opotrebovanému stavu. Na prípadné iné ako antikvárne opotrebovania alebo chyby upozorňujeme osobitne v sprievodnom texte v kolonke "popis" príp. dopĺňame obrazovým materiálom.

Nekompletné alebo silne poškodené knihy v ponuke neuvádzame.

Zákazníkom poskytneme  v prípade nejasností alebo doplňujúcich otázok ešte detailnejší popis produktu. Preto sa reklamácie nášho tovaru uznávajú len o ojedinelých prípadoch. Ak sa zákazník rozhodne podať reklamáciu v prípade chyby, ktorá pri produkte nebola uvedená alebo v prípade stavu nezodpovedajúcemu popísanému antikvárnemu stavu, prosíme ho to urobiť bezodkladne, a to mailom na reklamacie@antikvariatsteiner.sk.

V prípade uznanej reklamácie nám zákazník vráti predmetný tovar poštou alebo osobne v našej kamennej predajni a my vrátime zákazníkovi naspäť plnú sumu objednávky na jeho bankový účet. 


Ochrana osobných údajov  

Bližšie informácie a presné podmienky o osobných údajoch, ich spracovávaní a ochrane nájdete v časti Ochrana súkromia a osobných údajov.